Alha Kalıp Pres 1975 yılında Meram Sanayi Bölgesi’nde hizmete başlamış ve işe başladığı ilk günden bu güne başarılı geçmişiyle Konya’nın önde gelen oto yedek parça ve saç şekillendirme sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmiştir.Alha filter olarak da saç şekillendirme, oto yedek parçanın yanısıra Man, Mercedes, İveco Traktör ve iş makinelerinin yağ banyolu hava filtre imalatı üretimine girmiş ve kısa süre içinde sektörün en başarılı firmalarından birisi olmuştur.

Alha Filtre’nin kısa sürede ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Er-sa Filter, üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.Alha Filter, markaların değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.

Kaliteyi zamanında teslim etmenin gururunu taşımaktayız...


Teknolojiyi hatasız, güvenilir, zamanında sunarak, sürekli gelişime açık olmak.


Müşterilerilerimizin memnuniyeti en büyük gücümüzdür. Müşterilerimizi ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak yönlendirerek en uygun çözümleri üretmek, hatasız, zamanında ve güvenilir hizmet vermek firma vizyonumuzu da şekillendirmektedir.


Güvenilir olmak ve bundan ödün vermemek vazgeçemeyeceğimiz prensibimizdir


Kalite standartlarına uygunluk ve bunların sürekli denetlenmesi verimliliğimizin temelidir. Gerek proje hazırlama tekniğinde gerekse uygulamalarımızda yürürlükteki teknik standartlar, yönetmelikler, uluslararası standartlar ve TSE standartları yol göstericimizidir.


Müşterilerimizin vaktinin ne kadar değerli olduğunun bilinciyle çalışma hayatımızın her alanında verdiğimiz sözleri zamanında gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.


Teknolojiyi yakından takip etmek, sürekli gelişen ve değişen dünyamızın getirdiği yeniliklere uyum sağlamak ve müşterilerimizi bilgilendirerek bilgileri paylaşmak ve bilginin gücüyle büyümek ana prensiplerimizdendir.


Firmamız bünyesinde çalışan, satış ekibi, mühendis kadrosu, tekniker, teknisyen ve montörler,konusunda deneyimli ve referansları olan kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda özel ihtisas gerektiren konularda da konusunda uzman teknik danışmanlarımız vardır.

Copyright © Alha 2016 www.alhaotomotiv.com
ANASAYFA | KURUMSAL | ÜRÜNLER | KATALOG | iNSAN KAYNAKLARI | FOTOĞRAF GALERiSi | iLETiŞiM
Consept By MASSKE